Müşterileriniz, ekip arkadaşlarınız yada iş ortaklarınız için yüksek etkili, hayata değer katan ve akılda kalıcı hediyeler mi arıyorsunuz? 
 

Markanızı, çalışanlarınızı ve iş ortaklarınızı tanımak istiyoruz, böylece şirketinizi ve markanızı vizyonunuzdan ilham alarak sizleri temsil eden hediyeler 
tasarlayabiliriz. Unutulmaz hediyelerle daha anlamlı bağlantılar oluşturmanıza (zahmetsizce!) yardımcı olmamıza izin verin.

 

"BAŞLAYALIM!"
Hikayeniz, marka ve müşteriniz için tamamen benzersiz bir şey yaratmak için buradayız!

 

 

ONLİNE KATALOG İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR ?

Adım 1 - İletişim sayfamızdan formu doldurun. Yada dilediğiniz zaman telefon ile aramaktan çekinmeyin.
 

Adım 2 - Tüm ayrıntıları öğrendikten sonra, hediye uzmanlarımız incelemeniz ve onaylamanız için çeşitli hediye seçenekleriyle özel bir teklif oluşturmaya başlayacak. Dilerseniz sizlerde göndermek istediğiniz hediye kutusunu oluşturabilir ve sınırsız revizyon ederek kendiniz tasarlayabilirsiniz.

 

Adım 3 - Artık işler bizim için eğlenceli hale geliyor ve sizin için daha kolay. Göndermek istediğiniz hediye kutusunu sizler için hem video olarak hemde görsel olarak paylaşarak sunum yapabiliriz. Hediye tasarımınızı onayladıktan sonra, siparişinizi kişiselleştirir, paketler, gönderir ve her ayrıntısını görürüz. Destek ekibimiz, tüm paketlerinizin takip ve teslimat durumu hakkında sizi bilgilendirecektir.
 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR ?
 

Kendi kurumsal hediye kutumuzu oluşturabilir miyiz ?

Tabi ki dilediğiniz gibi kendi kurumsal hediye kutunuzu oluşturabilir, dilediğiniz gibi hediye kutunuza ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Size sunulan ürünler dışında 100'lerce iş ortağımızdan talep ettiğiniz ürünleri ekleyerek benzersiz hediye kutunuzu tasarlayabiliriz.
 

Kurumsal hediye kutumuza neler ekleyebiliriz ?

Kurumsal Hediye Kutunuza; Kupa, French Press, Dünya Kahve Çeşitleri, Kar Küresi çeşitleri, Mum, Kolonya, Doğal Sabun Çeşitleri, Premium Çikolatalar, Drajeler, Şekerlemeler,Sağlıklı Atıştırmalıklar, Abur Cuburlar, Ajanda, Kalem, Powerbank, Radyo, Fincan Setleri, Türk Kahvesi, Tombala,Tütsüler, Masa Çiçekleri vs vs. Sizler hayal edin bizler kutunuzu tasarlayalım.
 

Hediye Kutumuza eklenilmek üzere size ürün getirebilir miyiz ? 

Elbette. Tarafınızdan getirilen ürünleri istediğiniz gibi kurumsal hediye kutunuza ekleyebiliriz.
 

Hediye Kutumuzun teslim edilmeden önce bir görselini ve videosunu tarafımıza gönderebilir misiniz?

Hazırlamış olduğumuz hediye kutularınızın son halini kuryeye yada kargoya verilmeden önceki son halini sizlere video/görsel olarak sunup yapıyoruz ve onaylamanız halinde kurye yada kargoya teslim ediyoruz.
 

Hediye Kutularına Firma/Şirket ismi basarak özelleştirebilir miyiz ?

Evet! Hediye kutularınız üzerine Firma/Şirket isminizi, logonuzu basabiliriz.
 

Teslimat nasıl oluyor ? 

Teslimatlarınız özel kurye veya kargo ile teslimat yapıyoruz.
 

Hangi Kargo Firmasıyla Çalışıyorsunuz ?

UPS ve MNG kargo ile gönderim sağlıyoruz.
 

 

 

 

ONLİNE KATALOG İÇİN TIKLAYIN


BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ!