Ankara için Sevgililer Gününe özel elden teslimat imkanı. Sevgililer gününde siparişlerinizi 14 Şubat akşamına kadar özel kuryelerimiz ile teslim ediyoruz. Yaşanılabilecek yoğunluktan dolayı siparişlerinizi erken oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi oluşturmadan önce bizlere sorunuz olursa İletişim bölümünden bizlerle iletişeme geçebilirsin. İstersenizde telefonla sipariş hattından kendi siparişinizi oluşturabilirsiniz.

TELEFONLA YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?

Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden oluşturabiliceğiniz gibi ayrıca 0553 536 20 43 numaralı telefon sipariş hattı üzerinden arayarak yada Whatsapp üzerinden hızlı bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

KENDİ KUTUMU OLUŞTURABİLİR MİYİM ?

Sevgililer gününe özel isterseniz kendi kutunuzu özelleştirebilirsiniz. Sipariş vermek istediğimiz kutuyu (Kalp kutu,Silindir Kutular) seçtikten sonra kutu içine ne konulmasını istiyorsanız tarafımıza iletmeniz halinde kutunuzu dilediğiniz gibi oluşturabileceksiniz.

NOT : Aynı gün  teslim imkanı ile çıktığımız bu yolda sizi ve sevdiklerinizi en hızlı şekilde mutlu etmeyi hedefliyoruz. Üstelik bu hizmet 150 TL ve üzeri tüm hediye kutusu siparişlerinizde ücretsizdir. Ankara'nın tüm merkez ilçelerine özel kuryelerimiz ile 14 Şubat akşamı saat 20.00'a kadar hizmet vereceğim.

Kapsam dışında kalan yerler; Bala,Kızılcahamam,Çamlıdere,Evren,Elmadağ,Gölbaşı merkezin dışında kalan tüm yerler,Güdül,Pursaklar,Karapürçek yani kısacası Ankara merkez dışında yer alan yerlere özel kurye hizmetimiz bulunmuyor.